ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НАН УКРАЇНИ

Новини

22 вересня 2021 року в Палаці мистецтв у Львові під егідою Ради молодих науковців і спеціалістів Фізико-механічного інституту імені Г.В. Карпенка НАН України розпочала свою роботу «Міжнародна конференція молодих науковців з матеріалознавства та інженерії поверхні» (International Young Scientists Conference on Material Science and Surface Engineering)

Метою цього заходу є підтримка молодих науковців і спеціалістів із наукових установ та закладів вищої освіти України для підвищення їхнього наукового рівня й для обміну ідеями та підходами, а також апробація нових наукових результатів, набуття досвіду публічного викладу і захисту основних положень роботи.

Програма конференції передбачає секційні усні виступи, онлайн та офлайн доповіді, що охоплюють такі напрями наукових досліджень: механіка руйнування та міцність матеріалів; захист матеріалів від корозії; сучасні проблеми матеріалознавства; інформаційні та діагностичні системи. Робочі мови: англійська й українська.

Відкрив конференцію і виступив з вітальною промовою член-кор. НАН України, керівник семінару молодих учених: «Наукові школи ФМІ – естафета поколінь», завідувач відділу водневих технологій та матеріалів альтернативної енергетики Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України, доктор хімічних наук, професор Ігор Завалій.

Із побажанням плідної роботи до учасників MSSE2021 звернувся Голова Ради молодих науковців і спеціалістів ФМІ НАН України Юрій Канюк.

Конференція продовжить роботу до 24 вересня у змішаному форматі онлайн та офлайн. Програму конференції та інші актуальні матеріали перегляньте за посиланням: https://www.ipm.lviv.ua/msse2021/index.php.  Матеріали конференції буде надруковано у збірнику тез, а також в журналі «Фізико-хімічна механіка матеріалів» (англійське видання «Materials Science», 2019 IF= 0.748) та у збірнику «Відбір і обробка інформації».

Організатор: РМНС ФМІ НАН України 

ПРОГРАМУ роботи експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку за спеціальністю «132 Матеріалознавство» освітньої програми «Матеріалознавство» (ID у ЄДЕБО 38789) за третім рівнем вищої освіти у Фізико-механічному інституті ім.Г.В.Карпенка Національної академії наук України з 26 липня 2021 р. по 28 липня 2021 р.перегляньте за посиланням: https://www.ipm.lviv.ua/files/program.pdf

Шановні колеги!
 
     26 липня 2021 року о 16.15 відбудеться відкрита зустріч з експертною групою НАЗЯВО в рамках дистанційної акредитації (із використанням технічних засобів відеозв’язкуза спеціальністю «132 Матеріалознавство» освітньої програми «Матеріалознавство» (ID у ЄДЕБО 38789) за третім рівнем вищої освіти у Фізико-механічному інституті ім.Г.В.Карпенка Національної академії наук України.
     Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь.
Посилання для входу:
Відкрита зустріч : ID у ЄДЕБО 38789 за третім рівнем вищої освіти у Фізико-механічному інституті ім.Г.В.Карпенка Національної академії наук України, ОП "Матеріалознавство"

Дата: 26 липня 2021 16:15 AM Київ

Підключення до конференції Zoom https://us02web.zoom.us/j/86375653782?pwd=NDhKUTJPcWJ6ekhZY2NLMEFkYTVRZz09

ID конференції: 863 7565 3782

Код доступу: 1111

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »