ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НАН УКРАЇНИ

Новини

      Колектив Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України глибоко сумує з приводу відходу з життя члена-кореспондента НАН України, доктора технічних наук, професора, головного наукового співробітника відділу акустичних методів та засобів технічної діагностики Скальського Валентина Романовича.

      Валентин Романович був високоосвіченою, багатогранною, інтелігентною людиною, зразком самовідданого служіння науці та освіті, одним із фундаторів Інституту. Доктор технічних наук (2003 р.), професор (2009 р.), член-кореспондент НАН України (2015 р.), Заслужений діяч науки і техніки України (2013 р.), 2015–2024 рр. – заступник директора ФМІ з наукової роботи. Він зробив знач­ний внесок у розвиток наукових засад механіки й фізики руйнування твердих тіл, діагностування і моніторингу стану матеріалів та елементів конструкцій.

    Колектив Інституту висловлює щирі співчуття рідним і близьким Валентина Романовича. Поділяє невтішне горе й біль непоправної втрати. Світла пам'ять про Валентина Романовича Скальського, талановитого керівника, науковця, добру і чуйну людину залишиться у серцях тих, хто знав його особисто!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державна науково-технічна бібліотека України інформує про рішення компанії Elsevier щодо надання безкоштовного доступу до інструментів академічної підтримки, наборів даних і освітніх рішень, орієнтованих на підтримку вчених, дослідників і студентів України. Для зручності користування ними на окремій сторінці компанії представлений короткий опис інструментів, посилання на ресурс із навчальними матеріалами, інструкціями, відповіді на поширені запитання, доступ до центру підтримки. Також на зазначеній сторінці наведені дані про майбутні вебінари й архівні записи семінарів українською мовою.

Детальніше: http://surl.li/ptlzi , http://surl.li/ptmfm , http://surl.li/pveoe

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 ... »