ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НАН УКРАЇНИ

Новини

З 22 по 24 вересня 2021 року відбулася MSSE2021 "Міжнародна конференція молодих науковців з матеріалознавства та інженерії поверхні"

З 22 по 24 вересня 2021 року відбулася Міжнародна конференція молодих науковців з матеріалознавства та інженерії поверхні (International Young Scientists Conference on Materials Science and Surface Engineering MSSE2021), організована Радою молодих науковців і спеціалістів Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України (ФМІ НАН України).

Метою проведення даної конференції було підтримка молодих науковців, спеціалістів та аспірантів ФМІ НАН України та інших наукових і навчальних установ у підвищенні їх професійної кваліфікації та наукового рівня, а також обмін ідеями та підходами, апробація нових наукових результатів, набуття досвіду публічного викладу та захисту основних положень наукових досліджень.

Тематика конференції охоплювала 4 напрямки: “Fracture Mechanics and Strength of Materials”, “Corrosion Protection of Materials”, “Modern Problems of Materials Science”, “Information and Diagnostic Systems”.

Конференція проходила у Львівському палаці мистецтв за підтримки дирекції Фізико-механічного інституту (ФМІ) ім. Г.В. Карпенка НАН України, Профкому ФМІ; ДП ІЦ «Техно-Ресурс», ДМП «Газотермік», ДП ІЦ «Львівантикор», Компанія «Електро» та Корпорація «Енергоресурс-інвест». Окремо варто відзначити, що захід пройшов за підтримки Львівської міської ради та Львівського конференц-бюро і дофінансовувався в рамках програми «Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові».

В роботі MSSE2021 взяли участь молоді науковці та спеціалісти з України – Києва, Дніпра, Харкова, Львова тощо, та з-за кордону, а саме: Сполучених Штатів Америки, Мексики, Польщі, Франції та Іран. Загалом молоді вчені представили 24 вітчизняні та 9 зарубіжних академічних, університетських, науково-дослідних установ та центрів.

Конференція продемонструвала високий науковий та науково-технічний рівень молодих науковців, зафіксувала найважливіші наукові досягнення у ділянках з проблематики конференції. Успішне проведення конференції свідчить про її актуальність і велике значення.

Більше фотографій із заходу доступні за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/4/folders/1G4k7gS5dstgJQYpthPohGtmnq5LddzuD