ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НАН УКРАЇНИ

Новини

       З 29 серпня по 02 вересня 2022 року в м. Герцег-Нові, Чорногорія відбулася 23-я щорічна конференція з матеріалознавства YUCOMAT 2022, на якій українські науковці з Харкова, Сум, Києва, Львова презентували 31 доповідь.

     Можливість висвітлити результати своїх досліджень на міжнародній арені доповідачі з України змогли завдяки підтримці організатора конференції Товариства дослідження матеріалів Сербії (Materials Research Society of Serbia) та гранту Європейського офісу аерокосмічних досліджень та розвитку (European Office of Aerospace Research and Development).
     Завідувач відділу №3 Ольга Іванівна Звірко виступила на конференції з науковою доповіддю на тему “Механічна поведінка та воднева проникність вуглецевої сталі з поверхневою нанокристалічною структурою” (“Mechanical behaviour and hydrogen permeability of carbon steel with surface nanocrystalline structure”), автори О.Звірко, О.Максимів, В.Кирилів.

На фото - проф. Юрій Гогоці (директор Інституту наноматеріалів при Університеті Дрекселя, США) та науковці з України.

 
Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Колектив Фізико-механічного інституту ім Г.В. Карпенка щиро вітає наукового співробітника відділу корозії та протикорозійного захисту (відділ №6) Головчука Мирона із отриманням державної нагороди України – ордена “За мужність”, яким відзначені його особиста мужність і самовіддані дії під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України на її східних рубежах.

Від усієї душі бажаємо Мирону міцного козацького здоров’я, подальших бойових звитяг, удачі, точних влучань та якнайшвидшої перемоги над окупантами!

Вітаємо та пишаємося!

Слава Україні! Героям слава!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »