ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НАН УКРАЇНИ

Новини

Вітаємо лауреатів!

16 листопада у Львівському Будинку вчених відбулось вручення обласних премій працівникам наукових установ та закладів вищої освіти Львівської області. Вручили дипломи відомим ученим і знаним фахівцям голова Львівської ОДА Максим Козицький та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. 

      Максим Козицький привітав присутніх та подякував усім лауреатам за роботу та внесок у розвиток української науки. 

     «Львівщина – одна з небагатьох областей в Україні, де досі існують премії для працівників наукових установ та закладів вищої освіти. Цього року ми змінили положення конкурсного відбору, враховували показники наукової діяльності, не ділили науковців на молодих та відомих - адже наука не має вікових обмежень. Конкурсний відбір проводили виключно на основі наукових заслуг та балів, які ви отримали за вашу діяльність. Ми розуміємо, що потрібні значні інвестиції в розвиток матеріально-технічної бази. Саме тому в програмі стратегії розвитку освіти Львівщини закладемо кошти і для премій, і для грантової діяльності науковців. Всі успішні та багаті країни вкладають значні кошти саме в науку, бо розуміють, щоб без науки немає майбутнього», - сказав очільник області.

      Претендувати на здобуття премії можуть наукові та науково-педагогічні пра­ців­ники, докторанти, аспіранти (ад’юнкти), стажисти-дослідники та інженерно-технічні працівники наукових установ та вищих навчальних закладів Львівщини, які проводять наукові дослідження, мають опубліковані наукові праці в авторитетних наукових виданнях з імпакт-фактором (1 або 2 квартилів) та високий рівень цитованості (у базах даних ORCID, Scopus, Google Scholar).

     За результатами конкурсного відбору у 2020 році отримали премії й наші науковці. Фізико-механічний інститут на конкурсі представляли:

Студент Олександра Зіновіївна, провідний науковий співробітник відділу №3, д.т.н.;

Ткачук Олег Володимирович, докторант відділу №5, к.т.н.;

Балицький Олександр Іванович, провідний науковий співробітник відділу №10, д.т.н.;

Винар Василь Андрійович, старший науковий співробітник відділу №6, к.т.н.;

Гембара Оксана Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу №10, д.т.н.;

Звірко Ольга Іванівна, старший науковий співробітник відділу №3, д.т.н.;

Ковальчук Ігор Васильович, молодший науковий співробітник відділу №5;

Кречковська Галина Василівна, старший науковий співробітник відділу №3, к.т.н.;

Подгурська Вікторія Ярославівна, старший науковий співробітник відділу №7, к.т.н.

      Нагадаємо, Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада щорічно призначають премії для працівників наукових установ та вищих навчальних закладів (університетів, академій, інститутів) Львівської області: відомим ученим і знаним фахівцям, молодим ученим і дослідникам за наукові досягнення та з метою підтримки і стимулювання проведення ними наукових досліджень.

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ!