УКР АНГЛ

Оголошення
Шановні колеги!

Оргкомітет XVI Міжнародної конференції з проблем корозії та протикорозійного захисту матеріалів "Корозія-2022", враховуючи оголошений воєнний стан в Україні після Російського вторгнення, прийняв остаточне рішення про перенесення конференції. Конференція буде обов’язково проведена, про терміни буде повідомлено пізніше.

Дякуємо всім, хто зареєструвався та надіслав тези, підтвердивши свою зацікавленість брати участь у «Корозії–2022». Оргкомітет продовжує реєстрацію учасників та формує збірник тез конференції. Пропонуємо учасникам надсилати статті за результатами доповідей безпосередньо до журналу «Фізико-хімічна механіка матеріалів» згідно його вимог. Слава Україні!

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі в роботі XVI Міжнародної конференції з проблем корозії та протикорозійного захисту матеріалів "Корозія-2022", яка відбудеться у місті Львові 7-9 червня 2022р.. Конференції з проблем корозії та протикорозійного захисту традиційно проходять у Львові протягом останніх 30-ти років. Їх метою є ознайомлення широкого кола спеціалістів із новими теоретичними та практичними розробками в галузі корозії та протикорозійного захисту матеріалів, сучасними методами підвищення корозійної тривкості металоконструкцій різноманітного призначення, а також налагодження наукових та комерційних відносин між українськими та зарубіжними фахівцями. Матеріали доповідей будуть опубліковані у спецвипуску журналу «Фізико-хімічна механіка матеріалів». Кращі статті, які містять нові, оригінальні результати, будуть відібрані для опублікування у журналі “Materials Science” (Scopus).

XVI МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ

"Проблеми корозії та протикорозійного захисту матеріалів"

Емблема конференсії

“Корозія–2022”

Львів, Україна