ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

Державне підприємство Інженерний центр “Техно-Ресурс”

Директор – д.т.н. В. І. Маруха

      ДПІЦ «Техно-Ресурс», створено Фізико-механічним інститутом ім. Г.В. Карпенка НАН України (Засновник) в 1996-му році для освоєння у виробництві та впровадження в практику протикорозійного і теплоізоляційного захисту трубопроводів, резервуарів, ємностей і металоконструкцій, а також гідроізоляції, ремонту та відновлення працездатності широкого діапазону будівельних конструкцій та споруд на основі розробок Засновника.
      Другим напрямком діяльності ДПІЦ «Техно-Ресурс» є проведення  науково-практичних  досліджень, спрямованих на розробку і впровадження сучасних матеріалів і технологічних процесів у вказаних областях практичного застосування.

     Зокрема, на сьогодні діяльність підприємства спрямована на:

  • протикорозійний захист зовнішніх і внутрішніх поверхонь сучасними великогабаритних металоконструкцій зарубіжними і вітчизняними лакофарбовими та композиційними покриттями (підприємства теплоенергетичного комплексів і комунального господарства Львова, Житомира.
  • промисловий випуск і монтаж теплогідроізольованих труб і фасонних частин «сталева труба – пінополіуретанова теплоізоляція – поліетиленова або оцинкована жерстяна оболонка»;
  • будівельно-ремонтні роботи із ізоляції трубопроводів, протикорозійний  захист деаераторів, теплоізоляція резервуарів тощо на перомислових об’єктах.
79060, м. Львів, вул. Наукова, 5
+38 (032) 2457577
Fax: +38 (032) 2420109
E-mail: tresurs@gmail.com