ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

Фізико-механічний інститут на XIII МІЖНАРОДНОМУ ПРОМИСЛОВОМУ ФОРУМІ

Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка представив готові до впровадження розробки на XIII Міжнародному промисловому форумі, що тривав 4 дні і завершився 21 листопада 2014 року у Міжнародному виставковому центрі, що на Броварському проспекті, 15 (станція метро „Лівобережна”)..

Форум єдиний і мабуть найпрестижніший в Україні майданчик для спілкування фахівців у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, який щорічно має насичену програму науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму. А учасниками зазвичай є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.

ФОРУМ – найбільша промислова виставка в Україні і єдина, зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що свідчить про найвищий рівень світового визнання для виставки.

У рамках заходу працювали тематичні секції та проводились презентації .

Слід відзначити, що із установ АН України були представлено розробки лише Інституту надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля та Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка. На цю обставину звернули увагу численні фахівці та відвідувачі.

За активну участь Фізико-механічний інститут ім Г.В. Карпенка нагороджено Дипломом. Детальніше на сайті http://metaltechcomua.blogspot.com/

 

Powered by CuteNews