ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

Про наш інститут

Інститут, заснований у 1951 pоці, сьогодні – відомий в Україні і у світі як науково-дослідницький центр у галузі механіки руйнування і міцності матеріалів, фізико-хімічних процесів корозії, неруйнівного контролю дефектності матеріалів та технічної діагностики конструкцій і середовищ.

Детальніше

Основні напрями наукових досліджень ФМІ

Фізичні основи
та інформаційні технології технічної діагностики та дистанційного зондування

Фізико-хімічна механіка
руйнування і міцності матеріалів: проблеми водневого впливу та корозії.

Новини

Візит делегації Чжензянського технологічного університету
Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

 

06 вересня 2018 року о 10.00 в актовій залі Фізико-механічного інституту ім. Г. В. Карпенка НАН України відбудеться семінар «Науково-дослідний прогрес в галузі виробництва лазерів» (доповідач - декан Механіко-машинобудівного коледжу Чжензянського технологічного університету, професор Дзиньхуа Яо).
Семінар проходитиме у рамках візиту делегації Чжензянського технологічного університету м. Ханчжоу (Китай).
Чжецзянський університет розташований у місті Ханчжоу провінції Чжецзян на південному сході Китаю. Це Науково-дослідний комплексний університет у Китаї. (http://www.zju.edu.cn/russisch/). 11 напрямів Чжецзянського університету охоплюють філософію, економіку, юриспруденцію, освіту, літературу, історію, наукові дослідження, техніку, сільське господарство, медицину, управління.
Університет готує фахівців-бакалаврів за 108 спеціальностями. В університеті працюють 8 тис. 700 викладачів і співробітників, навчаються 40 000 студентів, у тому числі 9 700 аспірантів і 4 200 докторантів, 1000 іноземних студентів.
Перелік спільних українсько - китайських науково-дослідних проектів для фінансування на період 2017-2018 роки, затверджених Протоколом Другого засідання Підкомісії з питань науково-технічного співробітництва Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки від 23 червня 2016 року доступний для перегляду на сайті МОН https://mon.gov.ua/storage/app/media/mizhnarodna/nauka-rezultaty-konkursiv/-120620176.pdf. 
0 Comments
Posted on 30 Aug 2018 by admin

Оголошення

Візит делегації Чжензянського технологічного університету

Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка Національної академії наук України оголошує прийом до аспірантури на 2018р.

ХΙV МНТ конференція молодих вчених та фахівців «Проблеми сучасної ядерної енергетики», 14–16 листопада 2018 р., Харків

Наші розробки

Наші партнери