ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

Про наш інститут

Інститут, заснований у 1951 pоці, сьогодні – відомий в Україні і у світі як науково-дослідницький центр у галузі механіки руйнування і міцності матеріалів, фізико-хімічних процесів корозії, неруйнівного контролю дефектності матеріалів та технічної діагностики конструкцій і середовищ.

Детальніше

Основні напрями наукових досліджень ФМІ

Фізичні основи
та інформаційні технології технічної діагностики та дистанційного зондування

Фізико-хімічна механіка
руйнування і міцності матеріалів: проблеми водневого впливу та корозії.

Новини

Оголошується конкурс на отримання грантів для візитів молодих науковців НАНУ на місячний термін до Польщі з метою стажування в польських НДУ

Оголошується конкурс

на отримання грантів для візитів молодих науковців НАН України

на місячний термін до Польщі

з метою стажування в науково-дослідних установах

Польської академії наук

Документи від охочих узяти участь у конкурсі приймаються до 25 лютого 2018 року (включно).

Згідно з Протоколом до Угоди про наукове співробітництво між Польською академією наук (ПАН) і Національною академією наук (НАН) України на 2018 – 2020 роки  у поточному році ПАН прийме у своїх науково-дослідних інститутах молодих вчених установ НАН України (до 35 років) для проходження стажування з усіх галузей наук.

Організаційні та фінансові умови зазначених візитів до Польщі викладено в Додатку 3 Протоколу до Угоди про наукове співробітництво між ПАН і НАН України на 2018 – 2020 роки: http://www.nas.gov.ua/text/pdfNews/NAN_PAN_agreement_protocol.pdf .

Охочі взяти участь у конкурсі мають надати коротку наукову біографію (CV) англійською та українською мовами за формою, що додається у тексті:

http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/News/Pages/View.aspx?MessageID=3718

CV разом із супровідним листом необхідно подати до Відділу міжнародних зв’язків НАН України не пізніше 25 лютого 2018 року на адресу:  01601 МСП, Україна, Київ 30, вул. Володимирська, 54, Президія Національної академії наук України, Відділ міжнародних зав’язків НАН України.

Наявність електронних версій обов’язкова (надсилати у форматі DOC на електронну адресу: petrushenko@nas.gov.ua ).

 

Після прийняття польською стороною рішення щодо схвалених кандидатур для здійснення візитів до Польщі, відповідне оголошення буде розміщено на офіційному веб-сайті НАН України.

 

Довідки за телефоном: 234-37-28 (Петрушенко Ганна Григорівна).

0 Comments
Posted on 08 Feb 2018 by admin

Оголошення

Конкурс ОДЦ ЄК (JRC) на доступ до дослідницької інфраструктури для науковців із дослідницьких організацій будь-якого типу

Засідання семінару “Проблеми технічної діагностики та дистанційного зондування” відбудеться 23 лютого 2018р. об 11 год.

Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фунд. і прикл. досліджень та наук.-техн. розробок

Наші розробки

Наші партнери