ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

Про наш інститут

Інститут, заснований у 1951 pоці, сьогодні – відомий в Україні і у світі як науково-дослідницький центр у галузі механіки руйнування і міцності матеріалів, фізико-хімічних процесів корозії, неруйнівного контролю дефектності матеріалів та технічної діагностики конструкцій і середовищ.

Детальніше

Основні напрями наукових досліджень ФМІ

Фізичні основи
та інформаційні технології технічної діагностики та дистанційного зондування

Фізико-хімічна механіка
руйнування і міцності матеріалів: проблеми водневого впливу та корозії.

Новини

Інформаційно-підтримувальний захід по напрямку «Перспективні та ресурсні матеріали» програми «Горизонт 2020», 13.11.2017, Київ

Проект RI-LINKS2UA Рамкової програми Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020» продовжує серію інформаційно-підтримувальних заходів, спрямованих на поширення обізнаності щодо програми «Горизонт 2020».

Робочі програми за всіма тематичними напрямами на 2018–2020 роки пропонують потенційним українським учасникам нові можливості фінансування. Як зазначається в оголошенні Європейської Комісії, € 30 млрд., виділені на наступні роки, буде спрямовано на пошук нових рішень щодо соціальних викликів ф проривних інновацій. Зокрема, увага приділятиметься таким важливим напрямам, як безпека, міграція, клімат, чиста енергія та цифрова економіка. Крім того, більше фінансове спрямування очікується для інноваційних рішень, що створюють ринок товарів і послуг.

Одним із багатообіцяючих для українських учасників є напрям «Перспективні та ресурсні матеріали» (в контексті нових робочих програм «Горизонт 2020» на 2018–2020 роки), інформацію щодо змісту й конкурсів якого розміщено за адресою: http://ec.europa.eu/research/participants/data/ref/h2020/wp/2018-2020/main/h2020-wp1820-leit-nmp_en.pdf .

Інформаційний день із зазначеного напряму за участі вповноваженого представника відповідного директорату ЄС, досвідчених експертів країн – членів ЄС і України відбудеться 13 листопада ц.р. у Великому конференц-залі НАН України (м. Київ, вул. Володимирська, 55).

Ознайомитися з програмою Інформаційного дня та зареєструватися для участі в ньому можна на сайті проекту RI-LINKS2UA: https://ri-links2ua.eu/object/event/442 .

 

Попередня реєстрація – обов’язкова.

0 Comments
Posted on 06 Nov 2017 by admin

Оголошення

Візит делегації Чжензянського технологічного університету

Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка Національної академії наук України оголошує прийом до аспірантури на 2018р.

ХΙV МНТ конференція молодих вчених та фахівців «Проблеми сучасної ядерної енергетики», 14–16 листопада 2018 р., Харків

Наші розробки

Наші партнери