ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

Про наш інститут

Інститут, заснований у 1951 pоці, сьогодні – відомий в Україні і у світі як науково-дослідницький центр у галузі механіки руйнування і міцності матеріалів, фізико-хімічних процесів корозії, неруйнівного контролю дефектності матеріалів та технічної діагностики конструкцій і середовищ.

Детальніше

Основні напрями наукових досліджень ФМІ

Фізичні основи
та інформаційні технології технічної діагностики та дистанційного зондування

Фізико-хімічна механіка
руйнування і міцності матеріалів: проблеми водневого впливу та корозії.

Новини

Інформаційно-підтримувальний захід по напрямку «Перспективні та ресурсні матеріали» програми «Горизонт 2020», 13.11.2017, Київ

Проект RI-LINKS2UA Рамкової програми Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020» продовжує серію інформаційно-підтримувальних заходів, спрямованих на поширення обізнаності щодо програми «Горизонт 2020».

Робочі програми за всіма тематичними напрямами на 2018–2020 роки пропонують потенційним українським учасникам нові можливості фінансування. Як зазначається в оголошенні Європейської Комісії, € 30 млрд., виділені на наступні роки, буде спрямовано на пошук нових рішень щодо соціальних викликів ф проривних інновацій. Зокрема, увага приділятиметься таким важливим напрямам, як безпека, міграція, клімат, чиста енергія та цифрова економіка. Крім того, більше фінансове спрямування очікується для інноваційних рішень, що створюють ринок товарів і послуг.

Одним із багатообіцяючих для українських учасників є напрям «Перспективні та ресурсні матеріали» (в контексті нових робочих програм «Горизонт 2020» на 2018–2020 роки), інформацію щодо змісту й конкурсів якого розміщено за адресою: http://ec.europa.eu/research/participants/data/ref/h2020/wp/2018-2020/main/h2020-wp1820-leit-nmp_en.pdf .

Інформаційний день із зазначеного напряму за участі вповноваженого представника відповідного директорату ЄС, досвідчених експертів країн – членів ЄС і України відбудеться 13 листопада ц.р. у Великому конференц-залі НАН України (м. Київ, вул. Володимирська, 55).

Ознайомитися з програмою Інформаційного дня та зареєструватися для участі в ньому можна на сайті проекту RI-LINKS2UA: https://ri-links2ua.eu/object/event/442 .

 

Попередня реєстрація – обов’язкова.

0 Comments
Posted on 06 Nov 2017 by admin

Оголошення

Конкурс наукових проектів цільової комплексної програми НАНУ “Розвиток вітчизняної радіоастрономії ...” на 2018 – 2022рр. (удосконалення УТР-2, УРАН)

V НТ конференція "Обчислювальні методи і системи перетворення інформації”, 4-5 жовтня 2018 р., ФМІ НАНУ, Львів

Почався прийом заявок на Всеукраїнський фестиваль інновацій (заявки приймаються до 31 березня 2018р.)

Наші розробки

Наші партнери