ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

Young Scientists Conference on Materials Science and Surface Engineering MSSE2019

З 25 по 27 вересня 2019 року відбулася Конференція молодих вчених з матеріалознавства та інженерії поверхні (Young Scientists Conference on Materials Science and Surface Engineering MSSE2019), організована Радою молодих науковців і спеціалістів Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України (ФМІ НАН України).

Метою проведення даної конференції була підтримка молодих науковців і спеціалістів ФМІ НАН України, наукових установ НАН України і вищих учбових закладів МОН України у підвищенні їх професійної кваліфікації та наукового рівня, а також обмін ідеями та підходами, апробація нових наукових результатів, набуття досвіду публічного викладу та захисту основних положень наукових досліджень.

Тематика конференції охоплювала 4 напрямки: “Fracture Mechanics and Strength of Materials”, “Corrosion Protection of Materials”, “Modern Problems of Materials Science”, “Information and Diagnostic Systems”.

Конференція проходила у Львівському національному університеті імені Івана Франка за підтримки ряду партнерів та спонсорів, а саме: Корпорації «Енергоресурс-інвест», ДП ІЦ «Техно-Ресурс», ДМП «Газотермік», «ДП ІЦ Львівантикор», Компанія «Електро».

В роботі MSSE2019 взяли участь більше, ніж півсотні молодих науковців та спеціалістів з різних міст України: Львова, Києва, Харкова, Дніпра, які загалом представили 15 академічних та університетських установ.

Конференція продемонструвала високий науковий та науково-технічний рівень молодих науковців, зафіксувала найважливіші наукові досягнення у ділянках з проблематики конференції. Успішне проведення конференції свідчить про її актуальність і велике значення.

В рамках роботи конференції також було проведено засідання Ради молодих вчених Відділення фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України, метою якого стало обговорення ключових моментів положення реформування науки України.

Більше фотографій із заходу доступні за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1uSL29cFRK0CaSpE8hfNEedzerzr4NAoa?usp=sharing

Powered by CuteNews