ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

Візит делегації Чжензянського технологічного університету
Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

 

06 вересня 2018 року о 10.00 в актовій залі Фізико-механічного інституту ім. Г. В. Карпенка НАН України відбудеться семінар «Науково-дослідний прогрес в галузі виробництва лазерів» (доповідач - декан Механіко-машинобудівного коледжу Чжензянського технологічного університету, професор Дзиньхуа Яо).
Семінар проходитиме у рамках візиту делегації Чжензянського технологічного університету м. Ханчжоу (Китай).
Чжецзянський університет розташований у місті Ханчжоу провінції Чжецзян на південному сході Китаю. Це Науково-дослідний комплексний університет у Китаї. (http://www.zju.edu.cn/russisch/). 11 напрямів Чжецзянського університету охоплюють філософію, економіку, юриспруденцію, освіту, літературу, історію, наукові дослідження, техніку, сільське господарство, медицину, управління.
Університет готує фахівців-бакалаврів за 108 спеціальностями. В університеті працюють 8 тис. 700 викладачів і співробітників, навчаються 40 000 студентів, у тому числі 9 700 аспірантів і 4 200 докторантів, 1000 іноземних студентів.
Перелік спільних українсько - китайських науково-дослідних проектів для фінансування на період 2017-2018 роки, затверджених Протоколом Другого засідання Підкомісії з питань науково-технічного співробітництва Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки від 23 червня 2016 року доступний для перегляду на сайті МОН https://mon.gov.ua/storage/app/media/mizhnarodna/nauka-rezultaty-konkursiv/-120620176.pdf.