ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

Форум «Інноваційна весна 2018», 25-26 травня 2018, Львів

Форум «Інноваційна весна 2018» - це унікальна подія, яка об’єднає науковців та юних винахідників і відкриє світ науки та новаторства для кожного відвідувача без вікових обмежень.

Відбудеться він 25-26 травня 2018 року у місті Львові на території Tech StartUp School (вул. Колесси, 2).

У програмі форуму передбачений пітчинг стартапів, де креативні винахідники матимуть можливість презентувати свої розробки та проекти потенційним спонсорам та отримати відгуки.

Окрім цього, приверне увагу відвідувачів науково-технологічна виставка, де будуть представлені цікаві винаходи та інноваційні розробки. Школярі зможуть взяти участь у майстер-класах з роботехніки.

Родзинкою «Інноваційної весни 2018» стане Novatalking, у межах якого амбасадори науки та юні винахідники розповідатимуть про свої ідеї, проекти та надихатимуть слухачів.

Крім насиченої програми на території діятимуть дитяча та фуд-зона.

 

Для участі у пітчингу стартапів та науково-технологічній виставці потрібно заповнити реєстраційні форми: https://www.facebook.com/events/981300388694428/

(пітчинг стартапів) і https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdA69qvKIS9IoUWoE06pYUjiSwFmpdydElz1JmxW8XOfqvhHQ/viewform (науково-технологічна виставка).

 

За матеріалами Львівської міської ради

http://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/science/248163-u-travni-vidbudetsia-forum-innovatsiina-vesna-2018-iakyi-obiednaie-naukovtsiv-ta-vynakhidnykiv