ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
XII спеціалізована виставка «Електрика'2016» та
VI спеціалізована виставка «Метал Обладнання Інструмент'2016»
відбулися 23-25 березня 2016 р. у Палаці спорту «Україна»
м. Львів, вул. Мельника, 18
 
 Серед учасників і Фізико-механічний інститут ім Г.В. Карпенка (Лабораторія вібродіагностики №9Л, завідувач лабораторії – Роман Юзефович), який представив свою новітню розробку – систему «ВЕКТОР» для ранньої діагностики обертових вузлів та механізмів на промислових підприємствах України.
 На основі розробленої методології аналізу стохастичних коливань з використанням сучасних елементів мікроелектроніки та відповідного програмного забезпечення фахівцями ФМІ ім. Г.В. Карпенка створена мобільна система для відбору та обробки багатомірних сигналів обертових механізмів «ВЕКТОР» для виявлення і попередження аварійних ситуацій на турбогенераторах, нафтоперекачувальних станціях, бурильних установках, діагностики тіл обертання, електродвигунів, газоперекачуваних агрегатів, портальних кранів, електрогенеруючих установок тощо (Вібродіагностичну систему "ВЕКТОР" представляли – Головний конструктор Лабораторії вібродіагностики Ігор Стецько та інж. І категорії Оксана Кулик).
25 березня 2016 р. відбулася Презентація «Використання системи «ВЕКТОР» для ранньої діагностики обертових вузлів та механізмів на промислових підприємствах України» яку провели спільно із фахівцяни ТОВ «Термомір» науковці Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка.

 

Участь у виставках взяли понад 90 компаній-учасників: виробники, постачальники та споживачі електротехнічної продукції, металообробного обладнання з різних областей України.
Серед компаній-учасників – Сіменс Україна,Мікрол, Мікроприлад, Етал, ВІКА Прилад, Енергоальянс, Federal Elektrik Ukraine, HAGER, АБПЛАНАЛП Україна, Технічний Центр «ВаріУс», Гюрінг, ДКТ ГРУП, Інститут аналітичних методів контролю, Сталевий світ, Стандартсталь, Техінверст, Ферросталь, Фроніус Україна, Центр САПР й низка інших не менш відомих підприємств.
Офіційне відкриття виставки відбулось 23 березня 2016 р.
Тематичні розділи виставки «Метал Обладнання Інструмент»: обладнання для обробки металу, металорізальні верстати та оснастка, металорізальні інструменти, зварювальне обладнання, допоміжне металообробне обладнання, ручний інструмент для слюсарних і монтажних робіт, електроінструмент, металовироби, вироби для з’єднання та кріплення, металопрокат, труби з чорних, кольорових металів та сплавів, з’єднувальні елементи труб, арматура, дріт, обробка дроту, вироби з дроту, ковальське обладнання та вироби, засоби захисту.
  Тематичні розділи виставки «Електрика»: виробництво, передача та розподіл електроенергії; комутаційні апарати; кабелі та проводи; силова електроніка; контрольно-вимірювальна техніка; пристрої захисту та автоматики; освітлення; електроінсталяція.
 

Президія НАН України на засіданні 17 лютого цього року ухвалила рішення про проведення 12-14 квітня 2016 року чергової щорічної сесії Загальних зборів Національної академії наук України та затвердила програму сесії.

    Президія НАН України врахувала те, що частиною восьмою статті 17 нового Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» визначено, що у сесіях Загальних зборів Академії мають брати участь із правом ухвального голосу наукові працівники, делеговані трудовими колективами НАН України. Їх кількість повинна становити не менше половини кількості дійсних членів та членів-кореспондентів НАН України, які братимуть участь у сесії.
    Для реалізації нової норми Закону Президія НАН України на цьому ж засіданні ухвалила постанову, якою передбачено, що квоти делегування наукових працівників будуть затверджені на засіданні Президії Академії 2 березня 2016 року. Цьому передуватиме уточнення відділеннями НАН України списків дійсних членів і членів-кореспондентів, які будуть присутні на сесії Загальних зборів Академії, та визначення  на підставі цих даних, а також даних про чисельність наукових працівників в установах відділень  станом на 01.01.2016 квот делегування наукових працівників для кожного з відділень та, окремо, для установ при Президії Академії.
    Квоти делегування визначатимуться пропорційно до частки наукових працівників наукових установ відділення від загальної кількості усіх наукових працівників Академії. При цьому, Президія НАН України вирішила, що якщо кількість наукових працівників в окремих установах є недостатньою для делегування за цим принципом представників для участі у сесії Загальних зборів НАН України, будуть виділені додаткові квоти у розмірі одного делегованого наукового працівника на кожну таку установу. Таким чином кожна наукова установа Академії матиме своє представництво на сесії Загальних зборів НАН України. 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Президії НАН України
від 17.02.2016 № 43


 ПРОГРАМА
річної сесії Загальних зборів НАН України 12-14 квітня 2016 р.


12-13 квітня 2016 р.
Загальні збори відділень НАН України

 

Питання для розгляду:
 1. Про підсумки наукової діяльності установ відділень НАН України у 2015 р. та перспективи розвитку досліджень і розробок з відповідних напрямів.
2. Наукові доповіді з найвагоміших фундаментальних результатів.
3. Обговорення доповідей та прийняття постанов загальних зборів відділень НАН України.
4. Поточні питання.

 
14 квітня 2016 р.
 Загальні збори НАН України
(актовий зал Інституту міжнародних відносин
Київського національного університету імені Тараса Шевченка)


1. Відкриття зборів.
2. Доповідь президента НАН України академіка НАН України Б.Є.Патона.
3. Обговорення доповіді та прийняття постанови Загальних зборів НАН України.
4. Про Статут Національної академії наук України.
5. Вручення Золотої медалі імені В.І.Вернадського та дипломів лауреатам премій імені видатних учених України.
6. Поточні питання.

 

29 лютого 2016 року
у Фізико-механічному інституті ім. Г.В. Карпенка відбулося
урочисте засідання вченої ради присвячене
вшануванню почесного директора Інституту,
академіка НАН України В.В. Панасюка
з нагоди його ювілею

<< Назад ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 Вперед >>

Powered by CuteNews