ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

    З 5 по 7 липня 2016 року у актовому залі Національного університету  ім. І. Франка у Львові відбулася XVI Міжнародна конференція «Mathematical methods in electromagnetic theory» («Математичні методи в теорії електромагнетизму»).

      Міжнародна конференція з математичних методів в теорії електромагнетизму – це традиційний форум, який проводиться в Україні кожні два роки починаючи з 1990 року. Цьогорічну конференцію було присвячено обговоренню актуальних проблем теоретичного дослідження й математичного опису електромагнітних явищ та застосуванню теорії електромагнетизму. З цією метою у Львівському національному університеті імені Івана Франка зібралися понад 100 відомих науковців у галузі фізики, математики та представники  інженерних наук 16 країн світу, зокрема України (54), Японії (6), Греції (4), США (7), Чехії (3), Іспанії (3), Туреччини (3), Росії (3), Китаю (2), Грузії (2), Італії (2), Франції (3), Німеччини (1), Польщі (1), Словаччини (1) та Швейцарії (1).

    Співорганізаторами конференції виступили Фізико-механічний інститут імені Г.В. Карпенка НАН України (Львів), Інститут радіофізики і електроніки імені О.Я. Усикова НАН України (Харків), Львівський національний університет імені Івана Франка за підтримки Cхідноукраїнського відділення IEEE AP/MTT/ED/AES/GRS/NPS.

      Проголошуючи вітальне слово голова програмного комітету конференції – голова Західного наукового центру НАН України і МОН України академік НАН України Зіновій Назарчук зазначив, що Міжнародні конференції «Mathematical methods in electromagnetic theory» (ММЕТ) за роки своєї роботи здобули високе визнання як в Україні, так і за кордоном. Цьогоріч кількість учасників ММЕТ порівняно з минулими роками зросла вдвічі. На сьогодні це одна із найпотужніших науково-практичних платформ для обміну думками, ідеями та досвідом українських і закордонних учених, які вивчають проблематику математичних методів у теорії електромагнетизму.

     Перший проректор Львівського національного університету імені Івана Франка професор Василь Височанський, вітаючи учасників конференції від імені багатотисячного колективу студентів, професорсько-викладацького колективу та наукових працівників  одного з найстаріших університетів Центральної та Східної Європи, висловив сподівання, що результати плідних дискусій, до яких спонукатиме цей науковий захід, сприятимуть розвитку досліджень у сфері математики й електромагнетизму.

     Професор Національного авіаційного університету Фелікс Яновський зауважив, що наукове життя в Україні перебуває на етапі відродження. Помітно підвищився авторитет наших учених у світовому науковому співтоваристві, про що свідчать якісні публікації, цитування яких індексується та фіксується в бібліографічних і реферативних базах даних Scopus і Web of Science. А тому напрацювання стратегічних рішень щодо розвитку досліджень у сфері математичних методів у теорії електромагнетизму є великим внеском у зміцнення науки загалом.

     Учасники конференції заслухали й обговорили виступи 24 відомих учених із 12 країн світу та плідно попрацювали у 10 тематичних сесіях, а також відбули насичену культурну програму, екскурсії Львовом і мандрівку замками Львівщини.

За інформацією Західного наукового центру НАН України і МОН України та мМатеріалами: Прес-служба НАН України

XVI Міжнародна конференція
«Математичне моделювання в теорії електромагнетизму»
5-7 липня
Львів.
Актовий зал Національного університету
ім. І. Франка
Реєстрація: 5 липня 2016 з 8-30
Відкриття конференції: 5 липня 2016 о 9-00
 
Організатори: Львівський НУ ім. І. Франка, 
Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка,
 Інститут радіофізики та електроніки ім. О.Я. Усикова
Подробиці на сайті: http://www.mmet.org/2016/   

WELCOME TO MMET*2016

 

MMET*2016 is the 16th International Conference on Electromagnetic Theory. It is a traditional forum held in Ukraine since 1990. MMET is famous as efficient interface between the Ukrainian and Western scientists and engineers in the broad area of modeling and simulation of electromagnetic fields including wave propagation, radiation, scattering, guidance, processing, etc. (full list of topics see here). Characteristic feature of MMET is a stronger emphasis on the analytical and mathematical aspects of research into electromagnetics. The program consists of only oral presentations (30-minute invited talks and 15-minute session ones), and English is single working language.
We invite young researchers and leading scientists from all continents to take part in our Conference. Come to blend mathematics with electromagnetics for microwave, photonic and plasmonic applications at Europe's Far East - in Ukraine!
This year MMET will be hosted by Ivan Franko Lviv National University, Lviv, Ukraine.
Запрошуються фахівці-науковці й усі бажаючі!
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
14 червня у Львові розпочала роботу чергова XІІІ Міжнародна конференція-
 виставка
«Проблеми корозії та протикорозійного захисту конструкційних матеріалів — Корозія-2016».

 

 
Відкрив захід президент Української асоціації корозіоністів (УАК), голова програмного конференції, член-кореспондент НАНУ Василь Іванович Похмурський. У вступному слові він наголосив на важливості заходу, що має європейське значення і свідчить про високий рівень вітчизняної науки в очах європейської спільноти.
            Попередні 12 конференцій, що традиційно проводили також у Львові протягом 1992–2014 рр., є свідченням  значної зацікавленості до цієї тематики спеціалістів не тільки з України, а й із Великої Британії, Італії, Німеччини, Польщі, Португалії, Росії, Туреччини, Угорщини, Фінляндії, Хорватії, Японії тощо. Понад 1200 доповідей, 20 томів спецвипусків Міжнародного науково-технічного журналу “Фізико-хімічна механіка матеріалів" «Проблеми корозії та протикорозійного захисту матеріалів» – доробок минулих конференцій. Багато науково-технічних розробок, що їх демонстрували фахівці на цих заходах, знайшли застосування у вітчизняній промисловості.
         
   З вітальним словом виступив голова Західного наукового центру НАН України та МОН України, член Президії НАНУ, академік НАН України Зіновій Теодорович НАЗАРЧУК, «Особлива увага світової наукової спільноти привернена сьогодні до проблеми підвищення ресурсу і термінів експлуатації, а також до запобігання передчасному непрогнозованому руйнуванню відповідальних споруд і металоконструкцій» – відзначив академік. І додав, що зусилля Академії докладається до включення у програму «Горизонт-2020» цілого розділу присвяченого ресурсним матеріалам, що є важливим показником необхідності вивчення проблем корозії, як одного із головних чинників руйнування металу, чому власне й присвячена ця конфереція, і що свідчить про її важливість не лише для вітчизняної, а й для європейської і світової наукової спільноти.
 
   
 
У роботі XІІІ Міжнародної конференції-виставки «Проблеми корозії та протикорозійного захисту конструкційних матеріалів — Корозія-2016» беруть участь представники наукових установ, комерційних фірм та промислових підприємств Німеччини, України, Польщі, Іспанії, Португалії, Угорщини, Казахстану тощо.
 
 
 
 
 
 
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
 
Докладна ПРОГРАМА конференції
за посиланням:

 

<< Назад ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 Вперед >>

Powered by CuteNews