ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
У Києві зустрінуться автори інновацій і бізнес-структури, що шукають нові можливості виробництва і розвитку.
http://innovationmarket.com.ua/
http://innovationmarket.com.ua/
Міжнародний форум"INNOVATION MARKET" (МФІМ) пройде 22-24 листопада 2016 року спільно зі Східноєвропейським форумом "Інноваційна економіка і наука". Це унікальна за своїми можливостями подія, де винахідники, творці інноваційних технологій, автори Startup-проектів зустрінуть своїх споживачів - менеджмент підприємств, що потребують технологічного оновлення виробничих процесів і акселераторів інвестиційних проектів, представників інвестиційно-фінансових установ України, Польщі і Китаю, а також представників влади і експертів в різних областях економіки.
Місія МФІМ: Інтеграція національного інтелектуального потенціалу і зарубіжного досвіду в інноваційний розвиток України.
Мета: Системне сприяння об'єднанню зусиль влади, науки, інвесторів і бізнесу для створення інноваційного ринку України.
Завдання: просування розробок науково-дослідних і виробничих організацій, вищих учбових закладів України, винахідників і раціоналізаторів для пошуку замовників інноваційної продукції; залучення інвестицій для впровадження інноваційних рішень в різних галузях економіки; комерціалізація науково-технічних розробок, професійний захист авторських прав інтелектуальної власності інноваторів.
Складові Форуму : Виставка, Startup Алея Конференція.
Виставка: демонстрація реального потенціалу вітчизняного інноваційного ринку і перспектив його розвитку: представлення сучасних розробок наукових установ України різних напрямів і, відповідно, науково-технічних завдань різного рівня, як державних, так і приватних. Структурування усього масиву представленого за рівнем пріоритетності, за ступенем готовності і доведення до впровадження, що забезпечить ефективну участь інвесторів різного рівня (інвестфонди різної спрямованості, фінансово-промислові групи, спеціальні інвестори).
Startup Алея: високоорганізований спеціальний майданчик для представлення кращих вітчизняних інноваційних проектів.
Проводиться у взаємодії з міжнародним акселератором бізнесу "BSHARKS".
Унікальна відмінність алеї – заклик "Досить шукати гроші, покупець – кращий інвестор", який стимулює інноваційні проекти шукати "Розумні гроші", інтегруватися в проекти відомих світових компаній і знаходити прямих покупців для своїх інновацій. На заході будуть присутні великі компанії, що шукають саме інноваційні проекти, а також інноваційні інвестори, які інвестують "Розумні гроші".
Унікальна риса формату відбору учасників стартап-алеї інновації запропонують багато сфер бізнесу, від робототехники до кулінарії.
Також в програмі виступи відомих українських і міжнародних бізнесменів, Конкурс на кращий інноваційний проект.
Переможці отримають практичну допомогу в розвитку розробок і технічне забезпечення від провідних компаній.
Конференція: висвітлення проблем науки, пропозиції шляхів їх вирішення допомога в пошуку грантів, програм підтримки і реалізації рішень; ініціація законопроектів, підзаконних актів, спрямованих на створення механізмів взаємодії ринків науково-технічних завдань і науково-технічних рішень; пропозиції про внесення змін в стандартів, правил і норм; проведення цільових заходів щодо постановки і вирішення конкретної проблеми; опрацювання питань професійного юридичного захисту авторських прав інтелектуальної власності.
На сьогодні вже заявлено близько 500 розробок від 52-х інститутів НАН України і від 25 університетів, близько 40 стартап-проектів і понад 50 доповідей конференц-программи.
Ефективність МФІМ підсилює паралельне проведення Міжнародного промислового форуму, де, як правило, беруть участь від 300 до 600 компаній з 30 країн світу, що збільшить цільову аудиторію МФІМ.
 
Генеральний розпорядник заходів ТОВ "Міжнародний виставковий центр":
Україна, м. Київ, Броварський пр-т., 15, м "Лівобережна",
тел.: +38 044 201-11-44, 206-87-17, 201-11-74,

   www.facebook.com/innovationmarket.com.ua

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку (WorldScience Day for Peace and Development) відзначається з ініціативи ЮНЕСКО 10 листопада з метою підвищення усвідомлення важливості науки громадськістю цілого світу.
Проведення цього дня було рекомендоване у 1999 році на Всесвітній науковій конференції, яка відбувалася у Будапешті. ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день науки, проголосивши його на загальній конференції у 2001 році. У глобальному масштабі це свято було вперше відзначене 10 листопада 2002 року. А з 10 по 16 листопада відзначається Міжнародний тиждень науки та миру.
Існує також професійне свято працівників науки України – День науки, що відзначається в Україні у третю суботу травня. День науки в нашій державі був встановлений Указом Президента від 14 лютого 1997 року № 145/97 на підтримку ініціативи відомих учених, наукових установ, а також професійних спілок України.
10 листопада 2016 року у приміщенні Львівського Будинку вчених (вул. Листопадового Чину, 6) відбулося урочисте засідання з нагоди вручення премій за участю керівників Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Західного наукового центру НАН України і МОН України
Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 02.11.2016 року №837/0/5-16 «Про обласні премії для працівників наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації у 2016 році» призначено обласні премії відомим ученим і знаним фахівцям та талановитим молодим ученим і спеціалістам.
Вітаємо  молодих учених і спеціалістів нашого інституту Дзерин О. Ю., Канюка Ю. І., Лаврися С. М., Максимів О. В., Погрелюка Л. В., Стасишина І. В., Ступницького Т. Р. із отриманням обласної премії, передбаченої для працівників наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Львівської області у 2016 році.

Так тримати!

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4
VIII Національна науково-технічна
конференція і виставка UkrNDT-2016
22-24 листопада 2016 року
Основні теми конференції: 
- методи неруйнівного контролю (ультразвуковий, радіаційний, магнітний, вихрострумовий, акустико-емісійний, тепловий, оптичний, вібродіагностичний, контроль проникаючими речовинами);
- моніторинг технічного стану і оцінка залишкового ресурсу об‘єктів підвищеної небезпеки при експлуатації;
- НКТД на залізничному транспорті, в авіації, в тепловій і атомній енергетиці, в нафтогазовій галузі;
-  стандартизація, підготовка і сертифікація персоналу/
 
Оргкомітет конференції
Голова – Троїцький В.О, проф, зав. відділом ІЕЗ ім. Є.О.Патона НАНУ, голова УТ НКТД, член Міжнародної академії НК 
 
Співголови:
– Лобанов Л.М. , академік НАНУ,  заст. директора ІЕЗ ім.  Є.О. Патона НАНУ; 
– Назарчук З.Т., академік НАНУ, директор ФМІ ім. Г.В. Карпенка НАНУ;
– Карпаш О.М., професор, проректор Івано-Франківського НТУ нафти і газу, заст. голови УТ НКТД; 
– Мозговой О.В. , директор Придніпровського АЦНК, заст. голови УТ НКТД
 
Почесні члени Оргкомітету:
– Патон Б.Є., академік, президент НАН України, директор ІЕЗ ім. Є.О. Патона НАНУ; 
– М. Farley, почесний президент Міжнародного комітету з НК (ICNDT);
– P. Trampus,  президент Європейської федерації з НК (EFNDT);
– G. Nardoni, президент Міжнародної академії НК (ANDTI);
– L. Gelman, голова Міжнародного товариства з моніторингу стану (ISCM)
 
На  конференції  будуть  прочитані  доповіді  провідних  спеціалістів країни  по  проблемах  неруйнівного  контролю  в  основних  галузях промисловості, відбудеться виставка сучасного обладнання для НКТД.
Запрошуємо компанії–виробники і постачальники засобів для НКТД взяти участь у виставці.
Традиційнонапередодні  конференціїУкраїнське  товариство НКТД проводить  професійний конкурс серед спеціалістів  та організацій  за  наступними  напрямками  професійної  діяльності: кращі наукові і технологічні розробки, кращі промислові і сервісні лабораторіїкращі  науково-технічні  публікації  в журналах  і монографіїкращі  молоді  вчені  і  спеціалістикращі  студенти (аспіранти) за спеціальностю «НКТД».
Детальна інформація на сайті: usndt.com.ua
Адреса і телефони Оргкомітету:
Українське товариство
неруйнівного контролю
і технічної діагностики
 
03150, м. Київ-150, а/с 187, УТ НКТД
Тел.: (+380 44) 200-46-66, 205-22-49, 200-81-40

<< Назад ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 82 ... 84 ... Вперед >>

Powered by CuteNews