ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. Г.В. КАРПЕНКА НAH УКРАЇНИ
KARPENKO PHYSICO-MECHANICAL INSTITUTE OF THE NAS OF UKRAINE

 

Профком

Відд. №

Посада

Прізвище, ім’я, по-батькові

Обов’язки  члена  профкому

2

Ст.н.с.,

к.т.н.

Клим

Богдан Петрович

Голова профкому,

голова комісії соцстраху.

1

Ст.н.с.,

к.т.н.

Кулинич

Ярослав Петрович

Секретар профкому,

член комісії соцстраху.

33

ФЕВ

Зав. сек.

бух. обл.

Корінь

Галина Ярославівна

Член комісії соціального страхування.

17

М.н.с.,

кт.н.

Подгурська

Вікторія Ярославівна

Заступник голови профкому, голова комісії з орг. роботи.

15

Н.с.,

к.т.н.

Труш

Василь Степанович

Член комісії з організаційної роботи.

7

М.н.с.,

к.т.н.

Франкевич

Людмила Франківна

Заступник голови профкому, голова комісії соц. захисту.

10

Пр.н.с.,

д.т.н.,проф.

Стащук

Микола Григорович

Член комісії соціального захисту.

13

Н.с.,

к.т.н.

Засадний

Тарас Миронович

Член комісії соціального захисту.

3

Ст.н.с.,

к.т.н.

Сидор

Петро Якимович

 Голова комісії з культурно-просвітницької роботи.

1

Н.с.,

к.ф.-м.н.

Тріщук

Оксана Богданівна

Член комісії з культурно - просвітницької роботи.

л. 9

Інж.

1 кат.

Кулик

Оксана Богданівна

Член комісії з культурно - просвітницької роботи

12

Ст.н.с.,

к.т.н.

Штаюра 

Степан Теодорович

Голова комісії з охорони праці

11

Ст.н.с.,

к.т.н.

Корній

Сергій Андрійович

Член комісії з охорони праці

16

Інж.

1 кат.

Дацко

Богдан Миколайович

Член комісії з охорони праці

12

Гол. констр.

Дмитрів

Зіновій Володимирович

  Голова комісії з науково-економічних питань

л. 8

Зав. лаб.

к.т.н.

Івантишин

Олег Любомирович

Член комісії з науково-економічних питань

 

 

Відд. №

Посада

Прізвище, ім’я,

 по-батькові

Обов’язки  члена  профкому

Дир.

Заст. дир.

з НР

Досин

Дмитро Григорович

Голова комісії соцстраху

   (від адміністрації)

2

Ст.н.с.,

к.т.н.

Клим

Богдан Петрович

Заступник голови комісії соцстраху

(від профкому)

22

Зав. архівом

Проців

Надія Михайлівна

Секретар комісії соцстраху

(від адміністрації)

32

Інж. з підг. кадр.

Єфремова

Ольга Володимирівна

Член комісії соцстраху   

    (від адміністрації)

33

ФЕВ

Зав. сек.

бух. обліку

Корінь

Галина Ярославівна

Член комісії соцстраху     

  (від профкому)

33

ФЕВ

Провідний

бухгалтер

Чапляк

Лілія Борисівна

Член комісії соцстраху     

  (від адміністрації)

1

Ст.н.с.,

к.т.н.

Кулинич

Ярослав Петрович

Член комісії соцстраху      

(від профкому)

ПК

Бухгалтер

ПК

Курило

Галина Михайлівна

Член комісії соцстраху     

  (від профкому)

№ відділу

(лаб., служби)

ПІП

відд. (лаб., сл.)

Дирекція

Сохоцька Любов Іванівна

1

Іванська Надія Іванівна

2

Почапський Євген Петрович

3

Сидор Петро Якимович

4

Біда Надія Михайлівна

5

Личак Олег Васильович

6

Семенюк Оксана Миколаївна

7

Берегуляк Олена Романівна

8

Косаревич Ростислав Ярославович.

Л-8

Івантишин Олег Любомирович

Л-9

Кулик Оксана Богданівна

10

Сиротюк Андрій Михайлович

Л-10

Гаврилюк Марія Романівна

11,  Л-11

Рацька Надія Богданівна

12

Штаюра Степан Теодорович

13

Засадний Тарас Миронович.

14

Сірак Ярина Ярославівна

15

Труш Василь Степанович

16

Дацко Богдан Миколайович

17

Чепіль Роман Володимирович

Л-43

Кушнір Ірина Михайлівна

22 - бібліот., архів, канц., ред.

Кулик Галина Михайлівна

31 РСВ

Пермінова Ольга Дмитрівна

32 - ВК і юрисконсульт

Сало Руслана Степанівна

33 ФЕВ

Луцик Нестор Андрійович

40 - сл. гол. енерг.

Семенина Іван Йосипович

41 - сл. гол. мех., сл. зв’язку

Козицька Леся Микитівна

42 - сл. госп. відд.

Кокуляк Андрій Теодорович

45 - сл. тех. заб. н.д.р.

Репета Марія Ярославівна

46 - сл. охорони

Герега Степан Степанович

47 ШЕБ

Пилиповець Любов Василівна

48 БТ «Опір»

Марцун Оксана Іванівна

49 - сл. мат.-тех. забезпеч.

Вовк Леся Василівна